Kobiece kluby książki na facebooku - inicjatywa wydawnictw.


 
Czytanie to w istocie najpiękniejsza rzecz, jaką sobie ludzkość wymyśliła. Wisława Szymborska trafiła w punkt tym stwierdzeniem. A czy dzielenie się wrażeniami z lektury, rozmowy o książkach i około literackie kłapanie dziobem jest równie przyjemne? No właśnie, o to chciałam Was zapytać. Ostatnio, z oczywistych względów, zainteresowały mnie kluby książki na Facebooku.


Najpopularniejszy, pod którego szyldem wychodzą niemal same bestsellery KOBIETY TO CZYTAJĄ. Głośna akcja promocyjna, współpraca z popularna firmą kosmetyczną, kody rabatowe, popularna twarz promująca stronę. To wszystko przyczyniło się do fantastycznego ruchu na stronie. Sama kilka razy brałam udział w dyskusjach i generalnie duży LIKE od mnie. Moja kochana perełka ONA CZYTA, w którą bardzo się zaangażowałam i kocham niczym pierwszą miłość ;) Lubicie? Miejsce, gdzie może się pośmiać, wypić kawę i porozmawiać o książkach. Czuję, że coś fajnego szykuje Wydawnictwo Otwarte, które zapowiada klub KSIĄŻKI KOBIECYM OKIEM. Jeżeli doliczyć do tego fanpage wydawców, portali, blogerów, fora internetowe, które co prawda mają innych charakter, to i tak jest tego sporo. Które wybieracie? A może nie przepadacie za tą formą promocji czytelnictwa?

Czas spędzony z książką to samotna zabawa. Jesteś Ty i świat powieści. Czy odczuwacie potrzebę rozmowy o książkach w grupach? Które strony odwiedzacie, polecacie?

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za zostawienie komentarza, jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz jusssi@interia.pl