Lepszy bloger książkowy - AKCJA 

Zainspirowana przez Lustro rzeczywistości wpadłam na pomysł projektu dla początkujących blogerów książkowych. Kiedy pięć lat temu zaczynałam pisać było kameralniej. Doskonale odnajdywałam się wśród kilkudziesięciu stron. Łatwiej było nawiązać stały kontakt, który nie byłby oparty na zdawkowych komentarzach, a co więcej otrzymać cenne wskazówki i rady.Chcesz mieć komentarze pod postami? Nic trudnego. Wystarczy komentować dziesiątki blogów dziennie i czekać na feedback. Nie taki jest cel projektu. Głównym założeniem jest doskonalenie swoich umiejętności!Kto może wziąć udział w akcji? Blogi, które nie istnieją dłużej niż rok!

Czas trwania akcji MIESIĄC

Start 7.03 - Stop 7.04

Liczba uczestników: 7
 
Wpisując się na listę zainteresowanych decydujesz się na:
  1. Aktywny udział w projekcie związany z oceną merytoryczną i wizualną pozostałych uczestników.
  2. Zamieszczenie baneru na pasku bocznym i odniesieniem do tej strony.
  3. Stworzenie blogrolla (na czas trwania akcji) z listą 7 uczestników. Pomoże ci to w śledzeniu i merytorycznym komentowaniu uczestników.


Możesz oczekiwać:
  1. Oceny całościowej swojej strony.
  2. Analizę wybranych recenzji, ze wskazaniem niedociągnięć.
  3. Otrzymania drogą mailową wskazówek, na co zwrócić uwagę czytając książkę, jakie informacje zawrzeć w recenzji i jak sprawić, żeby chciało się to czytać :)
  4. Trzy z siedmiu osób mają możliwość otrzymania do recenzji książki (ciepłej nowości bądź gorącej zapowiedzi), z mojej biblioteczki więc prawdopodobnie raz czytanej. Nie chodzi o otrzymanie darmowej książki, a możliwość skonsultowania jej treści.


Trzy tytuły tej edycji: Siostry - Agnieszka Krawczyk, Sześć serc - L.H.Cosway, Obrona - Steve Cavanagh. Lubicie Wydawnictwo Filia? Ja bardzo :) Wybór na zasadzie losowania.


  1. Musicie być gotowi na krytykę i uwagi. Zawsze merytoryczne! To dotyczy także mnie, bo biorę udział na takich samych zasadach :)


Możecie zyskać nowych czytelników, blogowe wsparcie i fajnie się przy tym bawić :)

Na pomysł wpadłam wczoraj. Zrealizowałam dzisiaj. Jeżeli akcja wypali, to w kolejnej edycji książki otrzyma każdy uczestnik.
 
Kto chce wziąć udział w prototypie akcji?Wstępna lista uczestników:
Magdalena Sobieszczyk,
Dominika Brachman,
Małgorzata Dąbrowska,
Grażyna Wróbel,
Wiktoria czyta razem z wami,
Czarno biała em,
Layken
Degustatorka książek
Ewelina Anna Chojnacka


LISTA ZAMKNIĘTA
 

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za zostawienie komentarza, jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz jusssi@interia.pl